3 ay önceki ilişkiye tedbiren yapılmış testte de sonuç negatif çıktı,10 dkdan sonra çok silik bir çizgi daha çıktı. Hamile miyim..

İdrar testinin kılavuzunda ilk 5 dkda çıkan sonuçlara bakmam 10 dk sonra çıkacak sonuçları dikkate almamam yazıyor.3 ay önceki ilişkiye tedbiren yapılmış testte de sonuç negatif çıktı,10 dkdan sonra çok silik bir çizgi daha çıktı.Gebematkte yeni bir hamilelik diyor ama 2 aydır bir ilişkiye girmedim?

Tahlil.com Cevabı : 3 ay önce amile kalmış olsaydınız beta HCG düzeyinin çok yüksek olması gerekirdi..