Bugun beta hcg testı yaptırdım sonuç 177 cıktı gercek ten hamıle mıyım:):)

ugun beta hcg testı yaptırdım sonuç 177 cıktı . en son adetim 7 marttı . doktor hamılesın dedı ama hala emın olamadım cunku ılk defa denedık gercek ten hamılemıyım:):)

Tahlil.com Cevabı : hamilelik ihtimaliniz yüksek ancak birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı ve beta HCG seviyesinde artışı görmeniz gereklidir..