3 ay sonra gebelık düşünüyorum öncesinde tahliller yaptrdm

3 ay sonra gebelık düşünüyorum öncesinde tahliller yaptrdm herhangi sıkıntı olmaması için doktorum bı vürüsün vucuduma hıç ugramadığını hamıle kalmadan once bu virüse yakalanmamı ıstedi ciğ et gibi ürünler tuketerek emin olamadım sizin görüşünüz nedir? CMV IgG H 124,9 CMV IGM 0,365

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyorCMV IG G pozitifliği her 10 kadının 9 unda görülen bir durumdur.Hamilelik için sorun yaratmaz.