9 haftalık gebeyim.torch testimin sonuçları: Tox-IGG:128(POZİTİF) Rub-IGG:103(POZİTİF) CMV-IGM:0.50(NEGATİF) Tox-IGM:1.04(NEGATİF) yorumlayabilir misiniz?

9 haftalık gebeyim.torch testimin sonuçları:Tox-IGG:128(POZİTİF)Rub-IGG:103(POZİTİF)CMV-IGM:0.50(NEGATİF)Tox-IGM:1.04(NEGATİF) yorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar