3 aydır antibiyotik kullandım geçmedi

merhaba.idrar tahlili yptırdım lökosit 903 eritrosit19 çıktı sık idrara çıkma idrarda yanma ve sol böbrekte ağrı var. 3 aydır antibiyotik kullandım geçmedi ne yapmam gerekiyor? hastane yatırırlar mı böyle bi durum söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle idrar kültürünün alınıp enfeksiyona neden olan mikroorganizmanın tespit edilmesi ve ona yönelik tedavinin verilmesi gereklidir, ardından enfeksiyona yatkınlık yaratabilecek bir durumun olup olmadığı araştırılmalıdır..Bunlar ayaktan veya yatarak yapılabilir, gideceğiniz doktorun buna karar vermesi gerekir..