İdrar tahlilimde RBC 0 - 4 7 yüksek herşey normal acaba sorunum nedir?

merhaba; idrar tahlilimde, RBC     0 - 4 7 yüksek WBC 0 - 5 49     yüksek BACT 0-20 147 yüksek olarak gözüküyor diğer değerler normal doktor üriner ultrason istedi onda da herşey normal acaba sorunum nedir.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü aldırabilirsiniz..