3 aydır karın ağrım var.Kadın has.na gidip antibiyotik kullandım

3 aydır karın ağrım var.kadın has.na gidip antibiyotik kullandm.olmadı.iç organ ultrasonlarım sorunsuz.gastroya gittm.tahliller normal dışındakiler: tot. bilirubin sonuç: 1,5 n. değer:0,2-1,2 drkbilirubin sn: 0,54 n.dğr: 0-0,5 eritrosit sn: 5,29 n. dğr: 3,83-5,08 sediments sn:21 n.dğr:0-20

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda şikayetlerinizi açıklayacak bir bulgu yok.