İdrar Tahlili (TİT) Hacim 30 mL Renk Sarı Görünüm Bulanık Dansite

İdrar Tahlili (TİT) Hacim 30 mL Renk Sarı Görünüm Bulanık Dansite 1025 1003 - 1030 PH 5,5 4,6 - 8 Lökosit esteraz + Negatif Glukoz Negatif Keton Negatif Bilirubin Negatif Ürobilinojen Normal Nitrit Negatif Hemoglobin Negatif MİKROSKOBİ * Lökosit 7-8 Eritrosit --mL Epitel 0-1 mL Mukus Lifleri görüldü

Tahlil.com Cevabı : İdrarda lökosit esteraz, nitrit gibi bulgular idrar yolu enfeksiyonunu destekler. İdrar kültürü yaptırmanızı öneririm.