3 aylık hamileyim ilk ay plt 89 çikmişti

iyi günler ben 3 aylık hamileyim ilk ay plt 89 çikmişti 3 gün önce 65 çıktı mpv de 12.1 çıktı aynı kanları tekrar istediler bu degerler normal mi ve neyin belirtisi cvbınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : PLT değerleri düşük.Bu durum sizin kanamaya karşı meğili olmanızı sağlayabilir.Bir hematoloji uzmanına danışmalısınız