Merhaba Hocam, PLT 109 olduğu için aynı test sitratlı tüp ile tekrarlandı ve bu seferde 112 çıktı.

Merhaba Hocam, PLT 109 olduğu için aynı test sitratlı tüp ile tekrarlandı ve bu seferde 112 çıktı. Bunun üzerine yapılan testlerde aPPT 35.6 çıktı. Kanama zamanı ise 4.15 olarak ölçüldü.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.PLT 100 ÜN ALTINA İNMEDİKÇE PEK SORUN OLMAYACAKTIR.