3 aylık oğlum var... yüzünde ve kollarında sinek ısırığı tarzında kızarıklar oluyor.

3 aylık oğlum var... yüzünde ve kollarında sinek ısırığı tarzında kızarıklar oluyor. alerji var mı diye kan verdik... bazı değerler fazla çıktı... lenfosit 30-60 arası bizim snuç 66,90 eozinofil 0-2,70 arası bizim sonuç 5,17 bazofil 0-0,30 arası bizim 1,24 trombosit 130-400 arası 441

Tahlil.com Cevabı : Allerjik reaksiyonla uyumlu görünüyor..