Kızım 6 yaşında 1 kez burnu kanadı doktorumuzu aradım kan tahlili yaptırdık ?

Kızım 6 yaşında 1 kez burnu kanadı doktorumuzu aradım kan tahlili yaptırdık pt 100 aptt 46,9 plt 465 cıktı hemotolojiye yönlendirdi sonuçlar cokmu yüsek ve nasıl bır hastalık ortaya cıkarabılır cok endişeliyim..:( cewaplarsanız sevinirim teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : lt yani trombosit değeri düşük çıkmış,hematolojiye gitmeniz doğru olacak