3 defa adet oldum 4 defade test yaptim negatif cikti

12 hafta once nisanlimla korunarak bosalma olmadan ve sadece tamamen girmeden bi iliski yasadik ve duzenli olarak 3 defa adet oldum 4 defade test yaptim negatif cikti ama karnim sis gibi ve gorunurde biseyler atiyor hamilemiyim yada boyle olmasinin nedeni nedir simdiden teskkurler

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınız aşikar ancak karın şişliğinin nedeni için doktora başvurmalısınız,  birçok nedeni olabilir..