Vajinal bolgeye kesinlikle bosalma olmadi sevgilimin adeti geciktigini soyluyor hamile olma olasiligi varmi?

Sevgilimle surtunme yoluyla birlikte olduk ama vajinal bolgeye kesinlikle bosalma olmadi sevgilimin adeti geciktigini soyluyor hamile olma olasiligi varmi? kesinlikle vajinal bolgeye bosalma olmadi .

Tahlil.com Cevabı : Siz vajinal bölgeye kesinlikle boşalma olmadığından eminseniz, gebelik olmadığından da emin olabilirsiniz.