3 gun erken olmuştum sizce hamile miyim?

en sevgilimle surtunme yoluyla ilşki yaşadım üzeimde pantolon ve ilk çamaşr vardı onda bez gibi pantolon vardı ve nemliydi pantolonum bir hafta sonra adet oldum 3 gun erken olmuştum sizce hamile miyim ilişkide azcık boşalmıştı

Tahlil.com Cevabı : Pantolon ıslanmış olsa dahi; spermin vajinaya teması olmadığından ve sonrasında adet olduğunuzdan hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.