Şikayetim sık sık tuvalete gitme ve sureklı karnımda agrı

idrar tahlilim hakkkında yorumlarınızı beklıyorum tesekkurlerrenk: sarıgörünüm:berrakdansite:1.015eritrosit: negatifnitrit: negatifPh:6Protein: negatifGlukoz: negatifketon:negatifürobilinogen: normalbilirubin:negatiflökosit: ESERSEDİMENT: 6-7 LOKOSİT,2-3ERİTROSİT ve 8-10 epitel hücre Şikayetim sık sık tuvalete gitme ve sureklı karnımda agrı (sanki idrarım varmısta tutuyor hissi )

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.Lökosit 6-7 çıkmış.İdrar kültürü de yaptırın