3 gün gecikerek tekrar adet oldum ama sadece 3 gün sürdü lekelenme değil.

Supheli iliski yasadim sonra 8 gun gecikmeli adet oldum belirtilerinin hepsini yasadim adetim bitince gogus sizim şişligi ve karnimdaki şişlik tam gecmedi bir kac gun suren mide bulantim oldu. bu ay 3 gun gecikerek tekrar adet oldum ama sadece 3gn surdu lekelenme degil. Kisa srmesi gebeliktenmi :(

Tahlil.com Cevabı : Gebelik diyebilmemiz için testiniz pozitif olması gerekli.

s************* :

İdrar testi yapmistim gecikme 3 gundu negatif cikti ayni gunun ogleni adet oldum ve 3 gun surdu iste

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.