En son yaptırdığım 0.502 testine göre hamilelik var mı?

iyi günler ben 3 ay önce korunmasız ilişki yaşadım 10 a yakın kanda beta hcg yaptım. en son 12 haziranda özel bi laboratuvarda yaptırdım sonuç 0.502 çıkti.diğer yaptırdığım testler de 0.1, 0.3, 0.48 çıkmıştı en son yaptırdığım 0.502 testine göre hamilelik var mı teşekkrler

Tahlil.com Cevabı : Bütün testleriniz negatif. Sürekli test yaptırmanız anlamsız.