3 gün önce virüs taşıyan cinsten bir kene tarafından ısırıldım. Kene hastanede alındı. İlk kan sonucum normaldi. Bugün, 3. Gün tüm hemogram değerlerim normal ancak sadece rn(RDW-CV 15,1) 12,1-14,3rn(MPV 8,9) 9,1-11,9rnBu değerler olağandışı

3 gün önce virüs taşıyan cinsten bir kene tarafından ısırıldım. Kene hastanede alındı. İlk kan sonucum normaldi. Bugün, 3. Gün tüm hemogram değerlerim normal ancak sadece rn(RDW-CV 15,1) 12,1-14,3rn(MPV 8,9) 9,1-11,9rnBu değerler olağandışı. Ne anlama geliyor acaba? Kkka olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı kene ısırılması yönünden korkulacak bir durum olmadığı şeklinde yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.