3 hafata önce kiz ardaşmla kondon la ilişkiyer girdim ve içimde şüphe kaldigi için gidip elisa tesit yaptrdim.

merhaba hocam ben 3 hafata önce kiz ardaşmla kondon la ilişkiyer girdim ve içimde şüphe kaldigi için gidip elisa tesit yaptrdim.sonuç hiv negatif çikti. bu süre de test dogru sonuç verir mi içimde bir az şüphem var ne yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Test negatif çıkmış sorun yapacak bir durum yok gözüküyor.