3 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyle bi ilişki yaşadık ama üzerine felan boşalmadım en fazla zevk suyu gelmiştir?

hocam yaklaşık 3 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyle bi ilişki yaşadık ama üzerine felan boşalmadım en fazla zevk suyu gelmiştir bugun adet döneminin başlangıcı ama gecikti ve sevgilimde idrar enfeksiyonu ve kansızlık var ishal oldu kasık ve karın agrısı var ama kan gelmiyo hamile olabilirmi ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni