Prolaktin 4.04 - 15.2 aralıgında 6.16 total testosteron 10.96 kortizol 21.41 sizce bu oranlar normalmidir ne gıbı zararları yada yararları olur ?

Prolaktin 4.04 - 15.2 aralıgında 6.16 total testosteron 10.96 kortizol 21.41 sizce bu oranlar normalmidir ne gıbı zararları yada yararları olur ..

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin değeriniz normal çıkmış.Ancak detaylı bilgi vermediğinizden diğer testlerini yorumlayamıyoruz.Yaş ve cinsiyet bilgisi de yazılmamış.