3 kez adet görmüş bir bayan üçüncü adetinden üç- dört gün sonra adet kanamasından az miktarda ve açık renkte kanama görüyor.

3 kez adet görmüş bir bayan üçüncü adetinden üç- dört gün sonra adet kanamasından az miktarda ve açık renkte kanama görüyor. gebe olduğunu düşünüyor. bayan testlerden negatif sonuç almış ve gebe olmadığını düşünyor. 1. bu bayan gebe midir? 2. adetten sonra görülen hafif kanamalar neye delalettir?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçları negatif olan ve adet gören bir kadında gebelikten söz edemeyiz.