Hocam adetim yaklaşık 8 gün gecikti kan tahlili yaptırdum sonuç 32,47 çıktı 2

Hocam adetim yaklaşık 8 gün gecikti kan tahlili yaptırdum sonuç 32,47 çıktı 24 günde bir ve düzenli olarak adet görüyorum. sonuç negatif çikti. Acaba bir kaç gün sonra tekrar test yapırmalı mıyım? Bitr uzmana görünmeli miyim? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası

s********** :

iyi günler ben bugün hastaneye gittim ria konturolu diye ama ria yerinden çıkmış ve gebelik kanı alındı tahlil sonucu 0.695 sizce gebelik varmı teşekkürler şimdiden

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.