3 nisanda sevgilimle arkadan ilişkiye girdik ben ayaktayken geri çekilip boşaldı sonrasında bacaklarım ve kalçam ıslaktı ?

3 nisanda sevgilimle an*l ilişkiye girdik vajinaya sperm kaçmış olabilir bu ay da reglim 10 mayısta olması gerekirken 9 gün gecikti.Gecikmenin 6. ve 8. günlerinde idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı.Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda hamilelikten söz edilemez. Rahat ol.