3 yaşında bayanım. Kanımda hepatit B pozitif, diğer testler negatif çıktı?

23 yaşında bayanım. Kanımda hepatit B pozitif, diğer testler negatif çıktı, hbs ag değeri 1000 olarak gözüküyor. korkulacak bir şey mi ne yapmalıyım? aslında henüz 1 aylık nişanlıyım ve nişanlım belli etmese de korkuyor. ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklarıuzmanına başvurmanızı öneririz, daha farklı testler ve müstakbel eşinizin aşılanması gerekebilir..