Anti HCV 0.21 / HBsAg 0.08 . Ultrason yaptırttım Karaciğerin sağ payı 132 mm. sol payı 69 mm ultrasonda bu karaciğer ölçüleri normal mi?

Merhaba. 25 yaşındayım. Karaciğer bölgesinde ağrılar oluyor. Anti HCV 0.21 / HBsAg 0.08 . Ultrason yaptırttım Karaciğerin sağ payı 132 mm. sol payı 69 mm. ultrasonda bu karaciğer ölçüleri normal mi? yoksa hepatomegali var mı ? Önceden Teşekkür ederim !

Tahlil.com Cevabı : Normal görünüyor..