3 yaşında kızım sabah bulantı ve kusmayla hastaneye gittik serum bağlandı sonrasında alınan idrar tahlilinde glukoz : pozitif (2+) çıktı

3 yaşında kızım sabah bulantı ve kusmayla hastaneye gittik serum bağlandı sonrasında alınan idrar tahlilinde glukoz : pozitif (2+) çıktı bu nedemek acaba

Tahlil.com Cevabı : İdrarda glukoz çıkması şeker hastalığının habercisi olabilir.Çocuğunuzu bir çocuk endokrinoloji uzmanına muayene ettirmelisiniz.