Çocuklara okulda strip test cihazıyla idrar tahlili yapıldı.

Çocuklara okulda strip test cihazıyla idrar tahlili yapıldı. protein ( -) olması gerekirken( +) çıkmış. ketone (-) olması gerekir(e)ser sonucu çıkmış. çocuğum 4 yaşında kız çocuğu. hangi dr a gitmem gerekiyor ve kötümü bişimii bu sonuçlar

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, çocuk uzmanına gitmenizi öneririz..