3 yasindaki kizimin idrar tahlilinde hemoglobin 3+ lokosit 3+ protein 2+ eritrosit 374 lokosit

3 yasindaki kizimin idrar tahlilinde hemoglobin 3+ lokosit 3+ protein 2+ eritrosit 374 lokosit 2582 bakteri 278,7 cikti bu nedemek oluo lutfen yorumlarmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Kızınız büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor. İdrar kültürü yaptırmalısınız ve üreme olursa ilaç tedavisi almanız gerekli.