3 yıldır aşırı akıntım var.Ne yapmalıyım?

 3 yıldır aşırı akıntım var cok sık tuvalete çıkıyorum 5 dakika da bir tuvaletim geliyo adet donemlerim ağrılı geciyor urolojide gittim benlik bi durum yok kadın doguma gıt dedi kadın doguma gittim benlik bi durum yok urolojiye git dedi sizce normal mi?

Tahlil.com Cevabı :

Tabii ki normal değil.Akıntının nedeninin anlaşılması için idrar kültürü, vajen kültür ve mikroskopisi ve servikal smear gibi ilere tahlillere de gerek olacak.