3- yıldır hep aynı sonucu alıyorum sperm sayısı 100 mılyona yakın bazen artıyor ?

merhaba laborantım kendı spermyogramıma bakıyorum ve 3- yıldır hep aynı sonucu alıyorum sperm sayısı 100 mılyona yakın bazen artıyor bazen azda olsa dusuyor yalnız bol lokosit var ve hıc gecmıyor aılemızde sakat bebek olma ıhtımalı yuksek abımdede bol lokosit sprunu var yalnız hareketlılıgı yuksek sızce eşimin gebe ıhtımalı bol lokosit varken varmı? yoksa eşimin rahmıne geçen lokositler eşimi rahatsız eder mı? lutfen cok onemlı :(

Tahlil.com Cevabı : Birde bu işten anlayan bir uzman doktor baksın spermine senin, ondan sonra bize tekrar yaz