3 yıllık evliyim yaşım 31 bebek düşünüyoruz ama hormonlarım bozuk çıktı.

merhaba hocam tshdegerim1.17 normal değer0.4_4 t3 4.51 normal değer1.57_5.71 t41.42 normal değer 0.8_1.9bunlar önceki tahlil sonuçlarım yeni yaptırdıklarım ise tsh1.47 t41.39 ben çok aşırı zayıfım 3yıllık evliyim yaşım 31 bebek düşünüyoruz ama hormonlarım bozuk çıktı ne yapmalıyım hamile kalamıyor

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormonlarınızda bir anormallik görünmüyor. Bir kadın doğum uzmanına danışarak hamile kalamama sebebinizin belirlenmesi ve ona göre gerekiyorsa alacağınız tedavi ile hamile kalma şansınız olacaktır.