30 haftalık gebeyim b12 sonucu 62 aile hekimi çok düşük diyor kendi hekimim normal gebelikte düşer diyor

30 haftalık gebeyim b12 sonucu 62 aile hekimi çok düşük diyor kendi hekimim normal gebelikte düşer diyor sizce ne yapmalı

Tahlil.com Cevabı : Evet oldukça düşük değeriniz.Kırmıze et, sakadad gibi gıdalarla B 12 yi doğal yollarla alabilirsiniz.Doktorunuz da gerek görürse takviye ilaç verebilir.