30 haftalık hamileyim hgb değerim 7.2 rdw değerim 23,5 mcv değerim 62,32. Doğuma az kaldığı için korkuyorum sonuçları yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleriniz gerçekten düşük.Doğumunuzu gerçekleştirecek doktor,kansızlığınıza karşı gerekirse önlem alabilir.Bu arada sizin de özellikle kan yapıcı,sakatat(dalak,ciğer gibi gıdalar) ve kırmızı üzüm,pekmez gibi gıdalar almanız da yararlı olacaktır.