30 yaşında bekar bir bayanım. hormon tahlilinde bazı değerlerin koyu yazılmış

merhaba 30 yaşında bekar bir bayanım. hormon tahlilinde bazı değerlerin koyu yazılmış ve referans aralığından farklı değerler olduğunu gördüm. Lütfen yorumlayabilir misiniz? Sadece koyu renk yazılanları yazıyorum: NE% :82,0 %37-73 LY% :12,3 %20,5-55,5 EO# 0,0 0,2-0,6 EO% 0,3 %0,5-6 PCT 2,6

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde hafifi bir enfeksiyon geçirmekte olabileceğiniz görülüyor..