6 aylık bir kızım var. çarşamba günü ateşlendi. ve bugün cumartesi hala ara ara ateşi devam ediyor.

merhaba; 6 aylık bir kızım var. çarşamba günü ateşlendi. ve bugün cumartesi hala ara ara ateşi devam ediyor. tahlil yaptırdık lökosit değeri 2,50 de. bununla ilgili ne yapmalıyız. yardımcı olurmusunuz?

Tahlil.com Cevabı : Ayrıntılı olarak muayene edilmesi gereklidir, gripal enfeksiyon geçiriyor ise lökosit değeri düşük seyredebilir..