30 yasinda bir bayanim ve saclarim òbek öbek dokuluyor.

Merhaba, 30 yasinda bir bayanim ve saclarim òbek öbek dokuluyor. Demir (serum) sonucum 55 ug/dl , ferritin ise 15 ng/ml. Doktor pek cidiiye almadi. Siz ne dusunuyorsunuz?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.Sonuç raporunda belirtilen normal değerleri de mutlaka belirtmelisiniz.Daha detaylı bir inceleme için cildiye doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.