30 yaşındayım T kolestrol 272 Ldl 189 t Lipit 913 bunlar ne anlama gelyor ?

30 yaşındayım T kolestrol 272Ldl 189t Lipit 913 bunlar ne anlama gelyor yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : eslenmenize dikkat etmediğiniz ve bol yağlı bir dietinizin olduğunu anlıyoruz önvcelikle sıkı bir diet ve sonrasında düşmez ise ilaç verilebilir.