30 yaşındayım uzun zamandır cinsel ilişki yaşayamıyorum Total Testosteron tahlil i istedi. benim değerim 3,13 çıktı tahlil sonucumu yorumlayabilir misiniz..

30 yaşındayım uzun zamandır cinsel ilişki yaşayamıyorum. dr a gittim Total Testosteron tahlil i istedi. benim değerim 3,13 çıktı (Mın:1,75 Max:7,81) tahlil sonucumu yorumlaya bilirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..