31 ocakta adetimin ilk günüydü 4subatta sevgilimle sürtünme bir ilişkimiz oldu, hamile miyim..

31 ocakta adetimin ilk günüydü 4subatta sevgilimle sürtünme bir ilişkimiz oldu. 12 subatta kanda beta hcg testi yaptırdım sonuc 0,100cıktı testi erkenmi yaptırmısım yenilemelimiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olur ise test yaptırmanızı öneririz..

k********* :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaadım birkaç damla kan geldi kasığımda ağrılar var kızlığım bozulmuş mudur ?

Cevap:

Tam birleşme olmayan ilişkilerde kızlık zarının bozulması düşük bir ihtimaldir. Kan, sürtünme sırasında oluşan bir zedelenme sonucu oluşmuş olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.