En son aralık ayında adet gördüm. Gebelik testim 1.40 çıktı. Hamile miyim?

En son aralık ayında adet gördüm geçen hafta bugün kan testi yapgündür kahverengi leke geliyor tekrar test yaptıraym mıtrdm 1,40 çıktı. Birkaç hamilelik şüphesi var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin oluştuğunu söylemek için düşük ancak adet gecikmeniz bir hayli olmuş. Bu konuda ilgili doktora görülmenizi tavsiye ederiz.