32.gun anti hiv testim negatif daha oncesindede bircok test yaptirdim hepsi negatif

Hocam 132.gun anti hiv testim negatif daha oncesindede bircok test yaptirdim hepsi negatif sizce kafamdan atmali miyim combi testim var 1.ayda oda negatif

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli iliş i sonrası hastalığa yakalanmak korkusuyla HIV paranoyası veya  HIV korkusu nedeniyle kafası karışan kimi zaman da psikolojisi bozulan  bir çok ziyaretçimiz var. Tahlil.com ekibi HIV ve AIDS e dair  yüzlerce soru cevapladı, sitemizde bir çok yazı  yayınladık.HIV korkunuz  bilgisizliğinizden ötürüyse aşağıdaki bağlantılardan HIV testi, HIV  testinin ne zaman yapılacağı ve AİDS belirtileri hakkında yazdığımız yazıları dikkatle okuyunuz.HIV  korkunuza yol açan durum hakkında bilgi sahibi olmanız korku ve şüphelerinizi yenmenize yardımcı olacaktır.HIV ve AİDS hakkında bilmek istediğiniz tüm konular burada....HIV korkusu ve bu sorundan nasıl kurtulacağınıza dair uyarıları ve tavsiyelerimizi öğrenmek için tıklayınız.....