Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)0.07S/co HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri)0.20 HCV.O ilişkide bel soğukluğu kapmıştım test hakkında yorumunuz nedir?

Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)0.07S/co HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri)0.20 HCV (Kemoluminesans veya benzeri)0.05S/co şüpheli ilişkimden 2 sene geçti endozkopi olacağom diye bana bu testleri yaptılar o ilişkide de bel soğukluğu kapmıştım test hakkında yorumunuz nedir şimdiden sağ olun.

Tahlil.com Cevabı : HIV ve hepatit C testleriniz temiz çıkmıştır..