33 yasindayim b12 degerlerim 90 cikti belirti olarak asiri guc kaybi yorgunluk sersemlik hisdi ve carpinti olustu b 12 eksikligi bu tarz sorunlari yapmasi norma

Merhabalar 33 yasindayim b12 degerlerim 90 cikti belirti olarak asiri guc kaybi yorgunluk sersemlik hisdi ve carpinti olustu b 12 eksikligi bu tarz sorunlari yapmasi normalmidir.5 adet dodex 1000 lik im aldim degerlerimde degisgenlik ne zaman olusur 5 tane daha im almalimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Evet B 12 eksikliği bu tür sorunlar yaratabilir.Şu aşamada tedavi almaya devam etmelisiniz.