33 yaşındayım öncede yorum yapmıştınız bende duodenum ülseri çıkmıştı şimdi bulantı ve kusma ishal var kilo kaybediyorum artı halsizlik var iştah kesikligi var.

 Merhaba ben 33 yaşındayım öncede yorum yapmıştınız bende duodenum ülseri çıkmıştı şimdi bulantı ve kusma ishal var kilo kaybediyorum artı halsizlik var iştah kesikligi ve psikiyatriyede gidiyorum başka ne yapabilirim lütfen acilen yorum yaparsanız sevinirim saygılar

Tahlil.com Cevabı : Bir gastroenteroloji ve/veya enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurabilirsiniz.