Annemin CK-MB testi yüksek çıktı

Annem 52 yaşında dün gece fenalaşınca acile kaldırdık doktor bazı tahliller yaptı :WBC 10,87 referans 4-10LYM 4,051 referans 0,8-4PCT 0,461 referans 0,108-0,282CK-MB 199 referans 0-25burda yazdığım değerler yüksek çıkmış rica ediyorum yorumlayabilir misiniz

Tahlil.com Cevabı : CK-MB myokard infarktüsü durumlarında yüksek çıkabilir.Yüksek çıktığı başka durumlar da vardır, aşağıda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz test hakkında.Ancak annenizin kalp krizi geçirmiş olma ihtimali bulunmakta.Diğer testlerde ise kayda değer bir sorun görülmüyor.