33+3 haftalık hamıleyım hipotiroidim var levetron 1000 kullanıyorum sabah ac karnına 1 tane tahlıl yaptırdım ve tsh degerım 6.03

  33+3 haftalık hamıleyım hipotiroidim var levetron 1000 kullanıyorum sabah ac karnına 1 tane tahlıl yaptırdım ve tsh degerım 6.03 t3 2.60 t4 0.975 cıktı dr gorustum ılacın dozonu artırdı.yuksek cıkmamıstı tedavı dogru tedavımı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.Tahlil sonucunuzu değerlendirdik.TSH hormonu değeriniz yüksekGebelik için yüksek bir değer bu.İdeal olarak bir endokrinoloji uzmanı sizi tedavi etmeli