34 yaşında 4 aylık evli bir bayanım.3 ay aralıkla 2 kere yaptırdığım hsv tip 2 tahlil sonuçlarım aşağıdadır?

34 yaşında 4 aylık evli bir bayanım.3 ay aralıkla 2 kere yaptırdığım hsv tip 2 tahlil sonuçlarım aşağıdadır. temmuz 2011 tahlil sonuçlarım: hsv Tip 2 Igg negatif 2.77, hsv Tip 2 Igm pozitif 1.60 ekim 2011 tahlil sonuçlarım:, hsv tip 2 Igg pozitif 6.44, hsv tip2 Igm pozitif 1.40, eşimin ekim 2011 tahlil sonuçları, hsv tip 2 Igg negatif 0.6, hsv tip 2 Igm negatif 0.4,eşim dışında hiç birlikteliğim olmadı, eşimde evlilik süresince başka kimseyle birlikte olmadı. Bu durumda testlerin böyle çıkması mümkün mü? Ayrıca genital siğilim var. Genital siğil hsv sonuçalrını etkileyebilr mi?

Tahlil.com Cevabı : Genital siğil bulunması HSV sonucunu etkilemez.Ancak siğili aldırmanız gerekir.Genital siğil de cinsel yolla çiftlere bulaşabilir.Bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.Size detaylı bilgi verecektir.