Uzun zamandır diz kapağımın altından ayaklarıma kadar her gece yenileyn çıldırtıcı bir ağrı çekiyorum...

Uzun zamandır diz kapağımın altından ayaklarıma kadar her gece yenileyn çıldırtıcı bir ağrı çekiyorum ağrı kesiciler ve masajlar artık fayda vermiyor, bacaklarım karıncalanıyor uyuşuyor ağrıyor nöroloji doktoru huzursuz bacak sendoromu tanısı koydu parkibex 0.25mg günde 1 tablet kullandım ama faydasını görmedim yeni yaptırdığım tahlillerimde ASO282.3IU/ML çıktı?

Tahlil.com Cevabı : ASO daki yükseklik kayda değer değil.Hastalığınızın nedenini açıklamıyor